Dětské zbraně

Řadit podle 
Výrobce 

Parametry Kord/meč šermířský 2ks 60cm s krytem na obličej 2ks v sáčku Od věku Roky 05 Pro holky / kluky pro holky i kluky Material Plast
naše cena 80 KčDetailní popis Sada kopí + luk se šípy s přísavkami plast 62cm v sáčku Střílení z luku zbožňuje nejeden malý obdivovatel Robina Hooda. Buď jako on. Vhodné od 3 let
naše cena 40 KčDetailní popis Rytířská sada meč brnění přilba plast na kartě 37x61x14cm Chceš se stát statečným rytířem, ale stále Ti něco schází a není to ono? S tímto bojovým mečem bude tvá výbava kompletní. S touto sadou zaručeně vyhraješ každou bitvu. Vhodné od 3 let.
naše cena 205 KčDetailní popis Kuš + šípy + terč plast 48cm v krabici Barevná plastová kuš se třemi šípy a terčem nabízí bezpečnou střelbu na cíl. Konce šípů jsou opatřeny přísavkami. Dětem tak nehrozí zranění. Vhodné od 3 let.
naše cena 340 KčDetailní popis Meč a štít plast 40cm v sáčku Chceš se stát statečným rytířem, ale stále Ti něco schází a není to ono? S tímto bojovým mečem bude tvá výbava kompletní. Meč je dlouhý 40 centimetrů a zaručeně s ním vyhraješ každou bitvu.
naše cena 170 KčDetailní popis Vojenská sada látka/plast vesta, helma, samopal na setrvačník 48cm + doplňky v sáčku Vojenská souprava, se kterou si kluci mohou vyzkoušet autentický pocit vojáka nasazeného v akci. Sada obsahuje vestu, helmu, samopal a jiné nezbytnosti nutné k přežití. Vhodné od 5 let.
naše cena 399 KčDetailní popis Pistole vodní stříkací pumpa+měkké míčky 6ks plast 45cm 2 barvy v krabici 50x23x5cm Ideální zábava na horké letní dny. S touto vodní postolí se nejen ochladíte, ale i zabavíte. Vhodné od 6 let
naše cena 135 KčDetailní popis Sada pistole 2ks + doplňky plast na baterie se zvukem se světlem v krabici 41x27,5x5cm Sada pistolí pro všechny malé postolníky. Vhodné od 3 let.
naše cena 199 KčDetailní popis Pistole na pěnové náboje se zaměřovačem plast 32cm na bat. se světlem a se zvukem v krabici 38x27x5 Pistole s laserem na pěnové náboje, díky kterým se nemusíte bát, že se vašim dětem něco stane. Pistole je se zvětlem a zvukem. Vhodné od 6 let.
naše cena 265 KčDetailní popis Pistole kov/plast 11cm na kuličky v krabičce 15x12cm Pistole na měkké kuličky, které jsou bezpečnější, než klasické. Vhodné od 14 let.
naše cena 105 KčDetailní popis Pistole puška se zaměřovačem+terč plast 66cm na baterie se světlem se zvukem v krabici Trénuj svojí přesnou mušku. Díky tomuto setu terče a laserové pistole to půjde skoro samo. Vhodné od 3 let.
naše cena 305 KčDetailní popis Pistole 23cm + terč 19cm plast na baterie se světlem se zvukem v krabici 32x29x5cm Trénuj svojí přesnou mušku. Díky tomuto setu terče a pistole to půjde skoro samo. Velikost pistole je 23 cm a velikost terče je 19 cm. Zbraň vydává zvukové a světelné efekty. Vhodné od 3 let.
naše cena 220 KčDetailní popis Pistole 2ks 12cm plast na pěnové náboje + 6ks nabojů na kartě Sada obsahuje pistoli, která se bude líbit všem dětem, které si rády hrají se zbraněmi. Součástní jsou i pěnové náboje, které je možné z pistole střílet na jakýkoli terč.
naše cena 105 KčDetailní popis Pistole plast na pěnové náboje 21cm + brýle + 5ks nábojů na kartě Sada obsahuje pistoli, která se bude líbit všem dětem, které si rády hrají se zbraněmi. Součástní jsou i brýle a pěnové náboje, které je možné z pistole střílet na jakýkoli terč.
naše cena 95 KčDetailní popis Pistole samopal plast 29cm na baterie se zvukem se světlem na kartě Pro každého kluka pistolníka se hodí tento skvělý samopal. S hračkou si vyhraje celé dny a bude se cítit jako doopravdový voják, který brání svoji vlast. Vhodné od 3 let.
naše cena 105 KčDetailní popis Pistole na pěnové náboje 2ks + špuntovka 5ks plast 30cm v krabici Sada obsahuje pistoli, která se bude líbit všem dětem, které si rády hrají se zbraněmi. Součástní jsou i pěnové náboje, které je možné z pistole střílet na jakýkoli terč. Vhodné od 6 let.
naše cena 105 KčPlastová pistole, která stříká vodu nebo vystřeluje pěnové kuličky. Součástí balení je celkem 7 kuliček. Rozměry pistole cca 27,5 x 14 cm. Rozměry balení cca 35,5 x 24 x 5,5 cm. Věk 3+
naše cena 199 KčSada pro kovboje obsahuje plastovou pušku se zaměřovadlem, pistol, odznak šerifa a přívěsek. Obě zbraně po stisknutí vydávají zvuk výstřelu, není potřeba baterie. Délka velké pušky cca 50 cm. Věk 3+.
naše cena 69 KčNa baterie ne Se světlem ne Se zvukem ne Try-me ne TOP produkt ne Druhy kuličky do pistole Barvy žlutá, bílá, černá Rozměr 11cm Věk 3+ roků Druh balení DBX
naše cena 35 KčParametry Pistole/Puška brokovnice s pěnovými náboji plast 49cm v krabici 51x19x7cm Od věku Roky 06 Pro holky / kluky pro holky i kluky Material Plast
naše cena 570 Kč