Plyšové hračky / Reálná plyš

Řadit podle 
Výrobce 

Krásný plyšový vlk nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Vlk o velikosti 30 cm je vyroben z vysoce kvalitní plyše.
naše cena 250 KčSenzační vlk nesmí přece ve tvé sbírce plyšových zvířátek chybět! Roztomilý vlk, dlouhý 35 cm, je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem jak pro malé, tak velké milovníky roztomilých plyšáků!
naše cena 330 KčÚžasná panda s mládětem je super doplňkem do plyšové sbírky! Větší panda měří 27 cm. Obě zvířátka jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, heboučké plyše a jsou tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Tyto dva mazlíky si zamiluje opravdu každý!
naše cena 445 KčNádherný ležící plyšový medvěd o velikosti 15 cm. Medvěd je vyroben z vysoce kvalitní plyše.
naše cena 205 KčPřekrásný plyšový medvěd přece nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilý méďa o velikosti 40 cm je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky roztomilých plyšáků!
naše cena 386 KčKrásný plyšový ovčák o velikosti 30 cm. Pes je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.
naše cena 330 KčRozkošný plyšový pes buldoček s červeným obojkem nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Stojící francouzský buldoček je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 30 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 310 KčRozkošný plyšový pes buldoček nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Stojící světle hnědý buldoček je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 30 cm. Buldoček má červený obojek. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 310 KčNádherný růžový plyšový jednorožec Poki ve velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!
naše cena 795 KčNádherná plyšová kočka o velikosti 18 cm ve čtyřech druzích. Kočka je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček Cena je uvedena za 1 ks.
naše cena 144 KčValentýnský TIP: plyšová kočka se šátkem s nápisem. Krásná plyšová kočka, která je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček. Velikost 17 cm. Set obsahuje plyšovou kočku a šátek s vybraným nápisem. MO zákazníci mohou určit barvu plyšové hračky v poznámce na konci objednávky. Pro VO prodej přidáváme/kombinujeme 3 druhy šátků "Miluji Tě", "Pro Tebe" a "Z lásky".
naše cena 215 KčKrásná zrzavá kočka přece nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilá kočka o velikosti 28 cm je vyrobena z vysoce kvalitní, heboučké plyše a díky tomu vypadá jako živá a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké milovníky plyšáků! Stačí si vybrat!
naše cena 310 KčKrásná plyšová kočka, součást exkluzivní kolekce plyšových hraček.
naše cena 197 KčParametry Medvěd plyš 100cm s mašlí světle hnědý hladký 0+ Od věku Měs. 0 Pro holky / kluky pro holky i kluky Material Plyš
naše cena 850 KčNádherný plyšový slon o velikosti 30 cm. Slon je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček . Paráda!
naše cena 275 KčNádherný plyšový labrador se stane určitě nejlepším kamarádem vašich dětí. Vyrobeno z kvalitní plyše.
naše cena 165 KčKrásný plyšový sedící bišonek, o velikosti 26 cm, je vyroben z vysoce kvalitní heboučké plyše . Plemeno původně z Francie a Belgie je ideálním dárkem pro malé i velké milovníky roztomilých plyšových psu.
naše cena 280 KčRozkošný plyšový rottweiler nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Pejsek o velikosti 38 cm je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 455 KčPlyšový teriér s mašličkou. Rozměry cca 32 x 24 cm.
naše cena 330 KčPlyšový jezevčík,jemná příjemná plyš. Rozměry cca 32 x 17 cm. Věk 0+
naše cena 275 Kč