Plyšové hračky / Reálná plyš

Řadit podle 
Výrobce 

Nádherný růžový plyšový jednorožec Poki ve velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!
naše cena 698 KčNádherná plyšová kočka o velikosti 18 cm ve čtyřech druzích. Kočka je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček Cena je uvedena za 1 ks.
naše cena 144 KčValentýnský TIP: plyšová kočka se šátkem s nápisem. Krásná plyšová kočka, která je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček. Velikost 17 cm. Set obsahuje plyšovou kočku a šátek s vybraným nápisem. MO zákazníci mohou určit barvu plyšové hračky v poznámce na konci objednávky. Pro VO prodej přidáváme/kombinujeme 3 druhy šátků "Miluji Tě", "Pro Tebe" a "Z lásky".
naše cena 215 KčKrásná zrzavá kočka přece nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilá kočka o velikosti 28 cm je vyrobena z vysoce kvalitní, heboučké plyše a díky tomu vypadá jako živá a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké milovníky plyšáků! Stačí si vybrat!
naše cena 310 KčKrásná plyšová kočka, součást exkluzivní kolekce plyšových hraček.
naše cena 197 KčParametry Medvěd plyš 100cm s mašlí světle hnědý hladký 0+ Od věku Měs. 0 Pro holky / kluky pro holky i kluky Material Plyš
naše cena 850 KčParametry Medvěd s mašlí plyš 130cm tmavě hnědý v sáčku 0+ Od věku Měs. 0 Pro holky / kluky pro holky i kluky Material Plyš
naše cena 1 290 KčVeliký plyšový medvěd Kuba nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Medvěd ve velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše a má středně hnědou barvu. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!
naše cena 730 KčRozkošný plyšový vlk s mláďátkem nesmí chybět ve tvé sbírce plyšáků! Sedící vlk je vyroben z exkluzivní, vysoce kvalitní plyše a jeho výška je cca 27 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek. Paráda!
naše cena 440 KčNádherný plyšový slon o velikosti 30 cm. Slon je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček . Paráda!
naše cena 275 KčNádherný plyšový labrador se stane určitě nejlepším kamarádem vašich dětí. Vyrobeno z kvalitní plyše.
naše cena 165 KčKrásný plyšový sedící bišonek, o velikosti 26 cm, je vyroben z vysoce kvalitní heboučké plyše . Plemeno původně z Francie a Belgie je ideálním dárkem pro malé i velké milovníky roztomilých plyšových psu.
naše cena 280 KčRozkošný plyšový rottweiler nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Pejsek o velikosti 38 cm je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 455 KčRozkošný plyšový labrador nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Pejsek o velikosti 38 cm je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 450 KčPlyšový teriér s mašličkou. Rozměry cca 32 x 24 cm.
naše cena 330 KčPlyšový jezevčík,jemná příjemná plyš. Rozměry cca 32 x 17 cm. Věk 0+
naše cena 275 KčNa baterie ne Se světlem ne Se zvukem ne Try-me ne TOP produkt ne Druhy ovce Rozměr 30x23cm Věk od narození
naše cena 259 KčNa baterie ne Se světlem ne Se zvukem ne Try-me ne TOP produkt ne Druhy liška Barvy světle hnědá Rozměr 25cm Věk od narození Druh balení PB
naše cena 259 KčNa baterie ne Se světlem ne Se zvukem ne Try-me ne TOP produkt ne Druhy pelikán Barvy šedá Rozměr 31cm Věk od narození Druh balení PB
naše cena 259 KčNádherná plyšová kočka o velikosti 25 cm ve třech druzích. Kočka je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček .
naše cena 299 Kč