Plyšové hračky / Reálná plyš

Řadit podle 
Výrobce 

Krásná plyšová korela nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Korela ve velikosti 20 cm je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Ideální dárek pro malé i velké milovníky plyšových zvířátek!
naše cena 205 KčRozkošný plyšový pes mastiff nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Tento sedící pes je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 26 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 350 KčRozkošný plyšový pes čivava nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Tento sedící pes je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 24 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 240 KčRozkošný plyšový pes retrívr nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Tento ležící pes je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 32 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 330 KčVeliký plyšový medvěd Kuba s visačkou s věnováním! Medvěd ve velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše a má středně hnědou barvu. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!
naše cena 495 KčPlyš panda velikost cca 16cm.
naše cena 110 KčRozkošná panda Joki nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšová panda o velikosti 100 cm je vyrobena z heboučké plyše. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost!
naše cena 550 KčNádherná plyšová panda o velikosti 46 cm. Panda je vyrobena z vysoce kvalitní
naše cena 750 KčPlyš panda o velikosti cca 20 cm. Věk 0+
naše cena 190 KčPlyš Panda s listem cca.18cm.
naše cena 215 KčNádherná plyšová panda o velikosti 31 cm. Panda je vyrobena z vysoce kvalitní plyše
naše cena 370 KčNa baterie ne Se světlem ne Se zvukem ne Try-me ne TOP produkt ne Druhy zajíček Barvy hnědá Rozměr 24cm Věk od narození Druh balení PB
naše cena 185 KčKrásný plyšový vlk nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Vlk o velikosti 30 cm je vyroben z vysoce kvalitní plyše.
naše cena 250 KčSenzační vlk nesmí přece ve tvé sbírce plyšových zvířátek chybět! Roztomilý vlk, dlouhý 35 cm, je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem jak pro malé, tak velké milovníky roztomilých plyšáků!
naše cena 330 KčNádherný ležící plyšový medvěd o velikosti 15 cm. Medvěd je vyroben z vysoce kvalitní plyše.
naše cena 205 KčPřekrásný plyšový medvěd přece nesmí chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilý méďa o velikosti 40 cm je vyroben z vysoce kvalitní, heboučké plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky roztomilých plyšáků!
naše cena 386 KčKrásný plyšový ovčák o velikosti 30 cm. Pes je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.
naše cena 330 KčRozkošný plyšový pes buldoček s červeným obojkem nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Stojící francouzský buldoček je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 30 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 310 KčRozkošný plyšový pes buldoček nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Stojící světle hnědý buldoček je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho délka je cca 30 cm. Buldoček má červený obojek. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!
naše cena 310 KčNádherný růžový plyšový jednorožec Poki ve velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!
naše cena 795 Kč